Preskočiť na hlavný obsah
  1. Domov
  2. Kontakty

Kontakty

V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich s realizáciou projektu, potenciálu spolupráce, či naplánovaných školení, nás prosím kontaktujte na e-mailových adresách uvedených nižšie.

Plánovanie školení a komunikácia s partnermi

Jana Miklošková, e-mail: mikloskova@digitalnakoalicia.sk

 

 

Projektový manažér

Andrej Bederka, e-mail: bederka@digitalnakoalicia.sk

 

 

 

Ambassadori digitálnych zručností národného projektu

 
“Digitalizácia spoločnosti zvyšuje nároky na IT zručnosti, a preto chceme pre seniorov vytvoriť možnosti, aby sa mohli naučiť efektívne ich využívať.”

Pracoval 8 rokov ako predseda Štatistického úradu SR a podpredseda Rady vlády SR pre informatiku. V súčasnosti je predsedom Združenia kresťanských seniorov Slovenska a členom Výkonného výboru Európskej únie seniorov.
 
https://seniorizks.sk/

 

“Učiť sa novému, nadobúdať nové zručnosti a vedomosti je osviežujúce a užitočné v každom veku.”

Dlhoročný komunálny politik, primátor Vranova nad Topľou, v rokoch 1990-92 poslanec Snemovne národov federálneho zhromaždenia ČSFR, spoluzakladateľ a dlhoročný predstaviteľ ZMOS, podporovateľ a šíriteľ digitalizácie miestnej samosprávy, spoluzakladateľ a takmer 10 rokov člen Správnej rady Združenia Datacentrum elektronizácie územnej samosprávy.

 

 

 
“Nikdy nie je neskoro začať sa učiť niečo nové. Aj pomocou nových IT zručností sa môže život seniorov stať radostnejší a zaujímavejší.”

Pracovala ako projektový manažér, lektor, analytik, konzultant aj programátor v oblasti personálneho a mzdového riadenia ľudských zdrojov. Pracovala pre desiatky firiem na Slovensku aj v zahraničí a vyškolila stovky užívateľov počítačov a aplikačných programov. Teraz riadi občianske združenie AkSen – aktívny senior 50+. Jej osobnou záľubou je muzikoterapia a joga.
https://www.aksen.sk/

 

Prijímateľ národného projektu: Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky, Pribinova 25, 811 09 Bratislava, Slovenská republika

Partner národného projektu: Digitálna koalícia — Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky, Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenská republikys